Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Şehirler arası ve uluslararası seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve sürücü yardımcılarını, seyahatin başlangıcından bitimine kadar geçen süre içinde kendi iradeleri dışında meydana gelen ani ve harici olaylar sonucu ölüm ve sakatlık hallerine karşı sigortalayan poliçelerdir.

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası, yolculuğun her aşamasında meydana gelebilecek kazalara karşı zorunlu bir kaza sigortasıdır. Bu sigorta, otobüs yolculukları sırasında, otobüsün içinde veya dışında, hareket halindeyken veya değilken, yolculuk sırasında veya bekleme, duraklama ve mola yerlerinde meydana gelebilecek kazaları kapsar. Sigorta, yolcular, sürücüler ve yardımcılar gibi taşıma işletmesi tarafından yolcuların yararına zorunlu olarak yaptırılır. Bu sigorta, kaza sonucu meydana gelen ölümlerde sigorta poliçesinde belirtilen miktarda kesintisiz ödeme yapar, hatta kazanın taşıyıcı veya sürücüsünün veya yardımcısının kusurlu olmadığı durumlarda bile. Yaralanmalarda ise ödeme, beden gücü kaybına göre hesaplanarak zarar gören kişilere yapılır, bu nedenle tamamen adaletli bir tazminat sağlar.

Whatsapp İle Bilgi Al

Seyahatim

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Voga Sigorta, yurt dışı seyahatlerinizde oluşabilecek beklenmedik risklere karşı güvence sağlayan Yurt Dışı Seyahat Sigortası ile huzurlu seyahatlerin anahtarıdır.
Uçuşum Güvende Sigortası

Uçuşum Güvende Sigortası

Uçuşum Güvende Sigortası, seyahatlerinizdeki beklenmedik durumları en aza indirerek sizi rahatlatan ve Voga Sigorta'nın sağladığı güvenceyle seyahatlerinizi keyifle geçirmenizi sağlayan kritik bir sigorta türüdür.